DOKONALE MELODICKÝ KONCERT

Pozvánka na koncert studentů Pražské konzervatoře.

Základní umělecká škola Josefa Slavíka Hořovice si vás dovoluje pozvat na DOKONALE MELODICKÝ KONCERT v úterý 6. 12. od 19:00 do divadelního sálu hořovické radnice.

Zazní skladby světoznámých hudebních skladatelů na příklad od Johanna Sebastiana Bacha, Antonína Dvořáka a dalších. Trio Příhoda je složeno ze studentů Pražské konzervatoře. Hrát pro vás budou Marco Vontszemü – housle, Šimon Urban (bývalý absolvent ze smyčcové třídy ZUŠ J. Slavíka Hořovice) – viola, Tomáš Urban – violoncello a o klavírní spolupráci se postará Markéta Sinkulová.

Při koncertě zazní i premiéra autorské skladby Šimona Urbana „Meditace pro smyčcové trio“ věnovaná Janu Jůnovi (houslistovi a bývalému řediteli ZUŠ J. Slavíka Hořovice). Jste srdečně zváni. Vstupné je dobrovolné.

Datum vložení: 15. 11. 2022 21:36
Datum poslední aktualizace: 15. 11. 2022 21:41