27.10.2015 17:00

Den vzniku samostatné ČSR, u pomníku Obětovaného, Hořovice

28. říjen je státní svátek a pro většinu z nás to znamená den volna, kdy si užíváme volný čas s rodinou nebo se věnujeme svým zájmům a koníčkům. Někteří však zapomínají, že v tento den si připomínáme vznik samostatné Československé republiky v roce 1918. U příležitosti tohoto významného výročí  vás zveme v úterý 27. října od 17:00 hodin k pomníku Obětovaného v Hořovicích (naproti Novému zámku), kde proběhne připomenutí dne vzniku samostatné české státnosti s hudebním programem.

Akci zahájí fanfárou duo trumpetistů p. uč. Oldřicha Kunce - žáci Jakub Zajíček a Tomáš Pešice. Samotný závěr zakončí Slovanským tancem č.8 A. Dvořáka trio příčných fléten pod vedením pí. uč. Anety Brogelové - žákyně Tereza Malá, Iveta Nejedlá, Petra Jindráková.
Akce poté pokračuje v prostorách Starého zámku, kde zahraje DIXIELAND BAND Zdice.

Pozvánka viz. níže: