28.11.2015 16:00

VÍTÁNÍ ADVENTU, rozsvícení stromu, náměstí v Žebráku

Zveme všechny žebrácké a přespolní občany v sobotu 28. listopadu na náměstí v Žebráku, kde od 16:00 hodin společně přivítáme advent. Kulturní program bude patřit našim žákům, a to dechovému souboru pod vedením pí uč. Gembické, dechovému triu pod vedením p. uč. Kunce a na závěr pěveckému sbor ZVONEČEK a ZVONEK pod vedením pí. uč. Zuzany Kuncové. Bude k dispozici také něco na zahřátí. Na samotný závěr akce bude slavnostně rozsvícen vánoční strom.

Během celého adventu bude ve vitrínách nákupního střediska směrem do náměstí (od 28. října) vystaven Betlém a práce žáků výtvarného oboru ZUŠ.

Od 18. hodin bude možné v místním sále KK Žebrák shlédnout divadelní hru s názvem „Slezeš, káčo, z té hrušky“. Předvede ji div. soubor BAVÍTO ze Žebráku, a to v rámci festivalu Erbenův Žebrák 2015.

Plakát pod odkazem