26.11.2016 16:00

VÍTÁNÍ ADVENTU, rozsvícení stromu na náměstí v Žebráku

Zveme všechny občany ze Žebráku a okolí na slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí v Žebráku, které se uskuteční v sobotu 26. listopadu v 16 hodin. Kulturní program obohatí naši žáci ZUŠ - smíšený dechový soubor pod vedením pí uč. Gembické, dechové trio pod vedením p. uč. Kunce a závěr pěveckému sboru ZVONEČEK a ZVONEK pod vedením nové pí. uč. Barbory Janečkové. Bude k dispozici také něco na zahřátí. Na samotný závěr akce bude slavnostně rozsvícen vánoční strom.

Od 26. listopadu až do konce Vánoc bude ve vitríně nákupního střediska vystaven Betlém pí Černé ze ZŠ Žebrák společně s obrázky žáků výtvarného oboru ZUŠ pod vedením pí Albrechtové.

Kulturní program bude patřit žáků ze ZUŠ na Žebráku, a to smíšenému souboru pod vedením pí uč. Gembické, dechovému triu pod vedením p. uč. Kunce a na závěr pěveckému sboru ZVONEČEK a ZVONEK pod vedením nové pí. uč. Barbory Janečkové. Bude k dispozici také něco na zahřátí. Na samotný závěr akce bude slavnostně rozsvícen vánoční strom.