08.11.2016 10:57

Taneční festival PODZIMNÍ FANTAZIE

V úterý 25.října a ve středu 26. října se taneční obor vypravil na festival současného tance Podzimní fantazie do Jablonce nad Nisou s choreografií ZA SVĚTLEM.Pro většinu tanečnic to byl první zážitek na velkém jevišti, zkouška byla dramatická, ale samotné představení se moc povedlo! :-) Odměnou byla i návštěva "korálkárny", kterou si slečny pořádně užily. Těšíme se na další zážitky! 

Info o soutěži

Festival „Podzimní fantazie“ je nesoutěžní přehlídka souborů se zaměřením na různé taneční žánry - moderní tanec, scénický tanec a pohybové divadlo. Přehlídky se účastní neprofesionální taneční soubory základních uměleckých škol, soukromých tanečních škol, taneční studia a sdružení ze všech koutů České republiky. Každoročně je festival součástí Týdne tance v Jablonci nad Nisou vedle celostátní přehlídky scénického tance mládeže a dospělých Tanec, tanec…2016. Akce se konala za finanční podpory Ministerstva kultury ČR.
Pořadatelé byly Městské divadlo Jablonec n. N. Taneční a pohybové studio Magdaléna z.s. Rychnov u Jablonce n.N., NIPOS ARTAMA Praha.

Tanečníkům pod vedením pí uč. Dědové gratulujeme za skvělou reprezentaci TO naší ZUŠ.

   

 

 

—————

Zpět


 
Kontakt            

Palackého náměstí 253/4
268 01 Hořovice
+420 311 512 036
ePodatelna:bottom
Datová schránka-ID: afjxinc