19.05.2015 14:00

REGION NA CESTÁCH, Palackého náměstí Hořovice

Palackého náměstí v Hořovicích ožije v úterý 19. května koncerty hudebních hvězd a bohatým doprovodným programem. Do města ho přiveze tým Českého rozhlasu Region.

Program na Palackého náměstí začne ve 14 hodin, kdy po vystoupení Hořovických mažoretek bude následovat hudební vystoupení loutkohereckého souboru NA HOLOU a krátké ukázky z tvorby kytarového souboru Trsátko z Domečku Hořovice, uzavře hodinový blok nadaných místních tanečnic a hudebníků vystoupení starších žákyň ze Základní umělecké školy Josefa Slavíka pod vedením Terezie Dudové s choreografií KELTSKÝ TANEC.

V 15 hodin začne koncert zpěvačky a moderátorky Regionu Jany Chládkové, od 16 hodin na pódiu vystoupí Yvonne Přenosilová a celý program uzavře koncert Marcela Zmožka.

Plakát ke stažení pod odkazem