20.09.2012 11:33

Taneční obor je určen všem žákům ve věku 5–7 let,
7–14 let I. stupně, a starším žákům II. stupně

Co se u nás naučíte?

Seznámíte se se všemi tanečními technikami: klasický a moderní tanec, lidový tanec, taneční gymnastika

• Základní taneční průprava - Taneční gymnastika, která rozvíjí celkovou taneční zdatnost a pohybové cítění. Tato taneční technika bude provázet žáky od přípravného oddělení až do 7. ročníku I. cyklu jde o formování pohybových dovedností a návyků pro správné držení těla, pohybu v prostoru, pantomima, která pomáhá dětem znázorňovat dění ve společnosti.
  • V hodinách napomohou dětské lidové písně, říkadla, básně, hra s šátky, s hudebními nástroji – ozvučná dřívka atd.
  • Seznámíte se s historií, dosavadním vývojem tance, tanečních stylů a baletu
  • V průběhu roku se žáci zúčastňují tanečních vystoupení v rámci školy, na akcích města Hořovice a Žebrák, vystoupení na Zámku v Hořovicích a dalších kulturních akcích nejen v našem regionu.

Pokud váháte, zda-li by byla výuka pro vás zajímavá, přijďte se podívat přímo do hodiny

p.uč. BcA. Michaely Bartlové, a to každé pondělí a středu od 14:30hod.