10.01.2017 12:41

Panenka Veroniky Pískové "našla svůj domov"

V měsíci říjnu se naši výtvarkáři pod vedením pí uč. Albrechtové zapojili do výtvarné soutěže - VYROB PANENKU - TANEČNICI A POMŮŽEŠ DĚTEM.  Hlavním cílem soutěže nebyla samotná výhra soutěžících, ale cílená pomoc dětem v rozvojových zemích světa, které potřebují očkování. Záštitu nad celým projektem převzali pan Michal Štípa a paní Nikola Márová - první sólisté baletního souboru Národního divadla v Praze.

Ačkoli se panenky našich žáků VO neprobojovaly na stupně vítězů, byly oceněny postoupením k ,,adopci", nebo-li k prodeji. Panenka s názvem OLIVIA z rukou žákyně 2. ročníku Veroniky Pískové (13 let) již našla svůj domov. Veškerý výtěžek z tohoto projektu půjde přímo charitativní organizaci UNICEF Česká republika.

Blahopřejeme!