25.02.2022 16:26

Okresní kolo MŠMT ve hře na dechové nástroje

Ve středu 23. února se uskutečnilo okresní kolo MŠMT ve hře na dechové nástroje, opět s odstupem 3 let v sálku ZUŠ V. T. v Berouně. Za naši školu se zúčastnilo soutěže 8 žáků ze třídy Evy Gembické a Anety Prokopové. Ve hře na příčnou flétnu Jan Jeřábek, ve hře na saxofon Josef Macek, Tomáš Chvojka, Matouš Červený, Josef Křemen, ve hře na zobcovou flétnu Michaela Andělová, Mikuláš Vala a ve hře na klarinet Adéla Štěpničková. Naši žáci předvedli pěkné výkony, z nichž největšího úspěchu dosáhl Josef Křemen, který získal v IX. kategorii Hra na saxofon 1. místo s postupem do krajského kola. Pepovi budeme držet palce ještě tedy minimálně v pátek 8. dubna v krajském kole, které se koná v ZUŠ Říčany.

Všem soutěžním žákům gratulujeme! 

Fotografie: Archiv ZUŠ Beroun

—————

Zpět


 
Kontakt            

Palackého náměstí 253/4
268 01 Hořovice
+420 311 512 036
ePodatelna:bottom
Datová schránka-ID: afjxinc