23.12.2017 14:29

Ocenění HOŘOVICKÝ TALENT 2017

Ve čtvrtek 14. prosince 2017 v 18 hodin se v sále hořovické radnice konal slavnostní večer, na kterém byli oceněni mladí hořovičtí talenti pro rok 2017. Slavnostní předávání se v Hořovicích koná již po druhé, přičemž ocenění obdrží ti mladí sportovci a umělci, kteří rozvíjejí svoje nadání a talent u nás na Hořovicku. Samotnému večeru předcházelo jednání poroty složené z členů z oblasti školství a sportu ve spolupráci s městem Hořovice, přičemž porota vybírala z nominovaných dle míry úspěchů, jež vyvinuli v loňském roce.

Během slavnostního ceremoniálu bylo oceněno celkem 20 talentů, z toho z oblasti KULTURY 7 talentů, kteří docházejí do naší ZUŠ. Z rukou pana starosty Hořovic Ing. Jiřího Peřiny si ocenění HOŘOVICKÝ TALENT 2017 převzali jmenovitě tito žáci naší ZUŠ -  Martin Jirák, Filip Strejc (oba obdrželi ocenění také v loňském roce). Nově ocenění převzali - Jan Kříž, Ferdinand Liška, Erika Řechtáčková, Pavlína Vokáčová a Šimon Urban. Během udílení zpestřil program svým vystoupením na violu Šimon Urban.

Všem oceněným moc gratuluji a věřím, že i toto uznání na místní úrovni ještě více podpoří nejenom je, ale že se k nim v příštích ročnících přidají další šikovní mladí umělci.

BcA. Jakub Albrecht, ředitel ZUŠ Hořovice

 

 

—————

Zpět


 
Kontakt            

Palackého náměstí 253/4
268 01 Hořovice
+420 311 512 036
ePodatelna:bottom
Datová schránka-ID: afjxinc