26.12.2020 18:00

Klavírní koncert žáků Bulata Abdurakhimova

V sobotu 26. prosince 2020 se koná další premiéra na kanále Youtube.com. Tentokrát se představí mladí klavíristé ze třídy pana uč. Bulata Abdurakhimova. Přesný čas, kdy se koncert poprvé spustí je nastaven na 18:00 hodin. Všichni tento koncert můžete sledovat s námi učiteli a to online na kanále Youtube.com pod tímto odkazem - https://youtu.be/p6STdaCPxdM

Krátce k plánovaným online koncertům:
Tento adventní koncert byl sestaven povětšinu z té krátké chvíle prezenční výuky v letošním roce. Vzhledem k tomu, že o nahrávání byl velký zájem, všechny výstupy se nám do jednoho koncertu nevešli. Během letošních vánočních svátku tak postupně uvedeme ještě další premiéry koncertů žáků, které s námi můžete sledovat na kanále Youtube.com Vzhledem k situaci, kdy žáci nemají možnost vystupovat na podiu, věříme, že vám tyto koncerty udělají o vánočních svátcích radost.