23.10.2014 11:33

HOŘOVICKÉ STARS

Žáci Základní umělecké školy Josefa Slavíka Hořovice z klavírní a pěvecké třídy Květuše Ernestové absolvovali v měsíci červnu a září náročný tříkolový konkurz do nového dětského anglického muzikálu ROBIN HOOD (premiéra 21. června 2015, Divadlo Hybernia, představení bude řídit japonský dirigent Chuhej Iwasaki).

Všichni čtyři,  Filip Strejc, Šárka Rottová, Eva Řezáčová a Jana Pommová byli přijati a obsazeni do stěžejních rolí. Pro členy komorního pěveckého souboru ZUŠ Josefa Slavíka Hořovice je to již čtvrtý anglický muzikál v produkci Hudební akademie Praha – Šeherezáda (2012, čtyři žáci, premiéra velký sál Ústřední městské knihovny v Praze), Sněhová královna (2013, deset žáků, premiéra velký sál Ústřední městské knihovny v Praze, reprizy v Divadle Hybernia), Johnny a bomba (2014, tři žáci, premiéra a reprizy v Divadle Hybernia).

V pátek 26. září 2014 vystoupili na prknech Divadla Hybernia Filip Strejc a Šárka Rottová v reprize představení Johnny a bomba pro žáky pražských základních škol a gymnázií. Vzhledem k navázání milé a blízké spolupráce s pražským divadelním kolosem se další repriza uskuteční 28. ledna 2015.

Srdečně zveme

Filip Strejc( vpravo ) Šárka Rottová ( vpravo )
Mr. John Šárka v zelenémŠárka Rottová ( v zeleném )

plakát