22.11.2013 11:48

Adventní a vánoční koncerty třídy K. Ernestové

Žáci Základní umělecké školy Josefa Slavíka Hořovice z klavírní a pěvecké třídy Květuše Ernestové připravili i pro letošní adventní období několik koncertních zastavení.

V pátek 29. listopadu 2013 od 19:00 hodin bude ve velkém sále Galerie Magdaleny Dobromily Rettigové uvedeno 28. Zámecké nokturno PRIMADONA ASSOLUTA ke 200. výročí narození Jindřišky Rettigové, bavorské královské dvorní pěvkyně. Účinkují Květuše Ernestová, Přemysl Kšica a Veronika Slavíková, Klára Slavíková, Tereza Vokáčová a Libor Knížek. Vstupné 150- Kč, rezervace na emailech zus.horovice@quick.cz a recepce@galerie-dobromila.cz.

V neděli 1. prosince 2013 předvedou žáci Filip Strejc, Šárka Rottová, Jana Pommová a Eva Řezáčová své pěvecké a taneční umění na VÁNOČNÍM GALAKONCERTU Hudební akademie Praha od 17:00 hodin v koncertní síni pražského Hlaholu. V programu zazní písně z už provedených dětkých anglických muzikálů Scheherezade a Snow Queen a ukázka z nově studovaného muzikálu Johny and the bomb. Provedeny budou také vánoční standardy. Vstupné 150,- Kč rezervace na emailu hap.vseteckova@seznam.cz .

Ve středu 18. prosince 2013 od 18:00 hodin vystoupí komorní pěvecký soubor Základní umělecké školy Josefa Slavíka Hořovice společně s jihočeským orchestrem Music Band na tradičním vánočním koncertě v Klubu Labe Hořovice. Představení diriguje MgA. Oldřich Hliňák. Vstupné dobrovolné, v průběhu koncertu výstava a občerstvení.

Adventní koncert O SANCTISSIMA, O PIISSIMA se koná v sobotu

21. prosince 2013 od 14:00 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Bezdědicích. Účinkují Květuše Ernestová, Přemysl Kšica, komorní pěvecký soubor Základní umělecké školy Josefa Slavíka Hořovice se svými sólisty a trubači František a Jakub Svejkovští. Po koncertě, který se koná pod záštitou starosty Města Hostomice pana Víta Šťáhlavského, bude rozdáváno Betlémské světlo. Vstupné dobrovolné na opravu vitrážového okna ve věži kostela.

Srdečně zveme...