Vítejte na internetových stránkách
ZUŠ Josefa Slavíka Hořovice.

Naše škola poskytuje umělecké vzdělávání v hudebním, tanečním oboru a výtvarném oboru. Cílem školy je rozvíjení uměleckého nadání dětí od předškolního věku pod vedením kvalifikovaných pedagogů. Jejich snahou a posláním je vychovávat vynikající umělce a zároveň učit děti lásce k umění, které je bude provázet celým životem. Ve vyučovacích hodinách usilujeme o individuální přístup k žákům, snažíme se, aby vyučování probouzelo v dětech nadšení, lásku a tvůrčí přístup k umělecké činnosti. V neposlední řadě návštěva ZUŠ podporuje smysluplné a kvalitní trávení volného času.

Rádi u nás přivítáme každého žáka s opravdovým zájmem o příslušný obor, 
i když nemá v plánu věnovat se v budoucnosti zvolenému oboru profesionálně.


Aktuality

 • Vážení přátelé, bohužel jsem byli nuceni kvůli velké nemocnosti přesunout plánovaný KONCERT UČITELŮ, a to na jaro 2019. S přesným termínem koncertu vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení!
   
 • Obrovský úspech slaví od soboty 2. června naši žáci tanečního oboru v choreografii O KAPKÁCH a ZA SVĚTLEM, když zvítezili v celostátním kole přehlídky tanečních oborů ZUŠ ČR. Z krajského kola, které se uskutečnilo v kutlruním sále v Kolíně, postoupily 3 choreografie ze Středočeského kraje, přičemž 2 byly právě z naší ZUŠ. V Uherském Hradišti na celostátním kole se tak završil soutěžní maratón v letošním šk. roce nejlepším umístěním.
  Žákům gratulujeme za skvělý výkon, který předvedli nejen na této soutěži. Blahopřejeme paní uč. Vendule Dědové za pedagogické vedení. Děkujeme také maminkám, které žáky doprovodili na soutěže, aktivně se zapojili a moc nám pomohli s organizací!!! 
  BcA. Jakub Albrecht, ředitel ZUŠ

   
 • V souvislosti s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen Nařízení GDPR), si vás dovolujeme informovat o tom, jak škola zpracovává vaše osobní údaje. Více na Informační povinnost spráce.
   
 • Žák Jindřich Zýka se stal 5. května 2018 vítězem celorepublikového kola soutěže MŠMT ČR v VI. kategorii. Stal se také absolutním vítězem ve hře na lesní roh a zahrál si tak v nádherných prostorách Břevnovského kláštera.  GRATULEJEME!!!
   
 • Po krajském kole soutěže MŠMT v Kolíně slaví další úspěch taneční oddělení Venduly Dědové - tanečnice a tanečník s choreografiemi O kapkách a Za světlem postupují do celostátního kola v Uherském Hradišti. Cesta do Kolína byla náročná, děkujeme moc rodičům za pomoc a těšíme se do Uherského Hradiště!
   
 • Zpěvák Martin Jirák postoupil mezi 54 finalistů v prestižní soutěži ĆESKO ZPÍVÁ 2018. Do VÝBĚROVÉHO KOLA, které proběhlo 5. března 2018 v prostorech Muzea voskových figurín GRÉVIN v Praze, postoupilo 218 soutěžících a zúčastnilo se ho 202 zpěváků. Martinovi můžete také poslat svůj hlas a podpořit ho prostřednictvím sms brány. Více pod odkazem, kde jsou výkony všech soutěžících. Martin má číslo 20 -  https://www.cesko-zpiva.cz/cs/aktuality/321-1832018
   
 • Video ukázka ze žákovského koncertu z 12. prosince v KK Žebrák, kde vystoupili také naši naukáři  pí uč. Fajfrlíkové společně s pěveckým sborem ZVONEK  pí uč. Janečkové. Odkaz: https://youtu.be/Nbih2uUzmQY
   
 • Platné rozvrhy kolektivních hodin Hudební nauky (HN), Přípravné hudební výchovy (PHV) pro hudební obor jsou k dispozici na stránce Rozvrhy HN, PHV.
   
 • Hudební nauka (HN) je předmět povinný pro každého žáka, který navštěvuje hudební obor. Docházka do HN je stanovena na 5 let, a žáci ji navštěvují od 1. ročníku (od 7 let věku) studia na ZUŠ. Vyučování probíhá pravidelně v rozsahu 1. vyučovací hodiny jednou týdně a je automaticky zahrnuta v platbě školného v hlavním oboru. Žáci, kteří předmět HUDEBNÍ NAUKA 1. až 5. ročník studují individuálně u učitele hudebního nástroje, mají od pololetí možnost využít také konzultační hodiny u pí uč. Fajfrlíkové. Kontakt na pí učitelku, okruhy k danému pololetí a vše ostatní pod odkazem - INDIVIDUÁL HN 


 •  

  První školní  almanach je od čtvrtka 26. března 2015 v prodeji
  a můžete jej získat za 200 Kč v kanceláři ZUŠ na Palackého
  náměstí 253 v Hořovicích. Více o 
  koncertu a školním alamanachu v článku z tištěných médií

 PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
www.kr-stredocesky.cz


Novinky

05.12.2012 18:04

Umístění žáků v soutěži "Dětská porta" Hořovice

Dne 4.12. 2012 se konalo v sále Hořovické Radnice  XXII. oblastní kolo soutěže "Dětská porta", kterého se soutěžili jednotlivci a dva pěvecké...

Celý článek

—————

29.10.2012 15:25

Ukázková hodina Tance

Ve středu 7.11. zveme všechny rodiče a ostatní příznivce tance na ukázkovou hodinu, která se uskuteční pod vedením BcA. Michaely Bartlové ve...

Celý článek

—————

20.09.2012 11:33

Přijímáme žáky do Tanečního oboru

  Taneční obor je určen všem žákům ve věku 5–7 let, 7–14 let I. stupně, a starším žákům II. stupně   Co se u nás...

Celý článek

—————

05.09.2012 13:44

Informativní schůzka rodičů

Informativní schůzka rodičů žáků přihlášených   do tanečního oboru   se koná dne 12. 9. 2012 od 16:00...

Celý článek

—————


 
Kontakt            

Palackého náměstí 253/4
268 01 Hořovice
+420 311 512 036
ePodatelna:bottom
Datová schránka-ID: afjxinc